Відкрите заняття з дисципліни «Аналіз господарської діяльності»

Відкрите заняття з дисципліни «Аналіз господарської діяльності»

 Відкрите заняття - одна з важливих форм методичної роботи викладача, форма поширення педагогічного досвіду. В коледжі було проведено відкрите заняття викладачем Агашковою Оксаною Леонідівною.

         Протягом тижня студенти групи 31б-оп проходили практику з дисципліни, а на останньому, підсумковому занятті узагальнили свої знання й вміння.

.

Викладачем обрана форма контрольно-облікового заняття з дотриманням всіх його елементів: мотивації, актуалізації, контролю знань, підведення підсумків. Для активізації студентів використані нові інформаційні і  педагогічні технології, зокрема використання хмаринок тегів, мультимедійної системи, роботи в групах. Різноманітні види контролюючих завдань не давали сумувати нікому, дали змогу оцінити роботу кожного студента на занятті та викликали неабияку цікавість у колег.

Завершилося відкрите заняття виставленням підсумкових балів студентам та висловленням схвальних відгуків викладачу від присутніх.

Бажаємо подальших успіхів!

Навчальний рік добігає свого завершення, проте в коледжі вирує життя як в студентів, так і викладачів. 28 грудня 2017 року завершився цикл відкритих занять І-го півріччя.

 Наранович Віктор Анатолійович та Дуденко Олександр Володимирович провели відкрите практичне заняття з дисципліни «Експлуатація машин та обладнання» з  виконанням розрахунку складу орного агрегату та визначенням режимів роботи машинно-тракторного агрегату.

 Дана тема є важливою в підготовці техніка-механіка, так як вона дає необхідні знання та вміння з розрахунку раціонального комплектування складу машинно-тракторних агрегатів.

Впроваджуючи сучасні матеріали і технології в навчальну діяльність, викладачі  віддали перевагу тим методам, які дозволяють повною мірою донести до студентів зміст виробничого процесу, активізувати їх пізнавальну діяльність, реалізувати проблемно-розвиваючий, творчий характер навчання. Це сприяло досягненню мети заняття, формуванню практичних навичок, розвитку технічного мислення.

 

Незабаром Новорічні свята з колядками, щедрівками, побажаннями.

Тож зичимо всім радості, щастя, добра та миру.

Хай Боже благословення торкнеться кожної родини.

avatar