Відкрите заняття  з дисципліни «Гроші та кредит»

Відкрите заняття  з дисципліни «Гроші та кредит»

6 листопада проведено відкрите заняття з дисципліни «Гроші та кредит» за темою «Інфляція та грошові реформи» для студентів 3 курсу економічного напряму. Заняття провела викладач Шевченко Ольга Станіславівна.

На початку було проведено організаційний момент, студентам повідомлено тему та мету заняття, а також охарактеризовано короткий зміст навчальної діяльності для вирішення проблемних завдань, адже заняття мало форму – лекція-конференція.

        

Метою заняття було визначення поняття «інфляція», її вплив на економічні процеси, а також розкриття особливості проведення лекції-конференції з проблемним викладом навчального матеріалу.

В процесі роботи використовувались такі форми організації навчальної діяльності, як групові та індивідуальні. При цьому викладач широко використовувала такі дидактичні методи, як евристична бесіда,  співпраця. Все це сприяло активній діяльності студентів, розвитку їх логічного мислення.

Викладачі, які були присутні на відкритому занятті, відмітили належний науково-методичний рівень та цікавий підхід до реалізації мети та вирішення завдань лекції-конференції з проблемним викладом.

                 

avatar