Випускний вечір – це закінчення перед великим початком…

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком…

24 лютого 2017 року актова зала Оріхівського коледжу наповнилася яскравими барвами гарного настрою та щасливими посмішками випускників п`ятнадцятого, ювілейного, випуску студентів спеціальності "Організація виробництва".

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, батьківського вболівання за своїх дітей, незгасного ентузіазму адміністрації та педагогічного колективу коледжу на чолі з директором Нарановичем Віктором Анатолійовичем.

Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Ще зовсім недавно цілком різні і не згуртовані, малі і цікаві, ми прийшли у наш коледж. За три з половиною роки стали веселим і дружнім колективом – групою 41ОВ, здобули нові знання, оволоділи навичками професії.

Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу випускників прозвучали теплі слова директора колледжу Нарановича В.А., заступника директора виховної роботи Коби А.В., завідуючого відділенням механізації Галутви Ю.В.

Із найщирішими побажаннями, найтеплішими вітаннями та напутніми словами до нас звернулись батьки.

У цей святковий і трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Переконана, що кожен з моїх одногрупників займе особливе місце в історії навчального закладу.

Від щирого серця дякуємо дирекції, викладачам, куратору Синчило Ірині Павлівні, працівникам коледжу за постійну допомогу та підтримку, створення належних умов для здобуття знань; за тепло ваших щирих сердець, за ласку і терпіння. Ми завжди пам’ятатимемо вас.

Прощай, рідний коледже!

Від імені випускників,

староста 41 ОВ групи Мандрич Ольга