Вірте у власні сили і досягнете успіху!

Вірте у власні сили і досягнете успіху!

Випускний – це свято радості і свято розставання, яке криє в собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента як спеціаліста, і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням.

26 лютого 2016 року у  ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ» відбувся  п`ятнадцятий випуск молодших спеціалістів зі спеціальності «Організація виробництва».

Цього року успішно закінчили навчання 15 студентів, Коточигова Єлизавета отримала диплом з відзнакою.   Залишаючи рідний коледж разом з дипломами про освіту вони взяли у життєву дорогу мудрість і доброту своїх педагогів – наставників.

Заступник директора з виховної роботи Коба А.В., привітавши випускників із першими відповідальними кроками в доросле життя, побажала їм  успішної реалізації  планів, знайти  належне місце в суспільстві і примножувати славу  Оріхівського  коледжу ТДАТУ. Алла Вікторівна також вручила подяки батькам за  виховання дітей.

        Завідувач відділення «Механізації та управління агропромислового виробництва» Галутва Ю.В., куратори Нестеренко Л.В. та Вечеря  Л.М.  побажали випускникам вірити у власні сили, прагнути  до успіху,  іти по життю красиво і впевнено, дарувати  людям світло і радість, ніколи не забувати своїх викладачів, шанувати  батьків, виправдовувати  їхні надії та сподівання.

Випускники  дарували слова вдячності викладачам за здобуті знання та батькам -  підтримку та любов.

Неповторну атмосферу свята  створювали самі випускники, вони згадували студентське життя, співали пісень та вальсували в прощальному танку.

Шановні  випускники! Вітаємо вас  з успішним завершенням навчання в рідному коледжі!  Нехай ваше життя завжди буде наповнене змістом, любов’ю, добрими справами. Миру вам!

 

 

avatar