Волонтерство як прояв патріотизму

Волонтерство як прояв патріотизму

Сьогодні Україна переживає важкі часи. І саме в цей час Герої, що стоять на захисті Вітчизни, потребують допомоги та підтримки українських патріотів.          Реалії  сьогодення визначили новий напрямок волонтерської роботи- психологічна та моральна підтримка воїнів ЗСУ.

Завдяки патріотичним та благодійним ініціативам колективу Оріхіський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету  у 2015  році став осередком добра та взаємодопомоги. Наші ініціативи перетворились на конкретні справи та вагомі результати. Навчальний заклад підтримав ініціативу Ради старійшин козацтва м. Запоріжжя щодо збору макулатури з метою накопичення грошей  для придбання зимової форми  воїнам 37-ого батальйону територіальної оборони, який сформовано у м. Запоріжжя. Студентами, викладачами, співробітниками зібрано  700кг макулатури. Напередодні Великодня у коледжі відбулася благодійна акція «Великодній кошик пораненому солдату». Налагоджена співпраця з волонтерською групою «Оріхів - армії».

         Навчальний рік під знаком допомоги воїнам АТО  завершено благодійною волонтерською акцією «Коледж-шпиталю», ініційованою  студентською радою. Спільними зусиллями зібрано  гігієнічні засоби та сформовано подарунки для  поранених бійців, які лікуються в Куйбишевському військовому шпиталі.

Студенти-волонтери  завітали до шпиталю,  допомагали на кухні з роздачею пайків пораненим, відвідали бійців у палатах, пригостили солодощами, і від  усього серця подякували їм  за самовіддану службу, за мужність та героїзм, щиро побажавши  кожному якнайшвидшого одужання, а Україні – МИРУ.

  Сподіваюсь, що започатковані  добрі справи будуть продовжені!

                                            А.В. Коба, заступник директора з виховної роботи 

avatar