Здійснили поїздку до Асканії-Нова

Здійснили поїздку до Асканії-Нова

У суботу 20 травня 21 ов разом з куратором Телегуз Людмилою Віллівною і студенти з інших груп коледжу здійснили поїздку до Асканії-Нова. Супроводжувала нас Колеснік Алла Петрівна, яка вже 15 років поспіль проводить такі екскурсії до Асканії.

Для нас вона була «другим екскурсоводом» і розповіла багато цікавого про це місце. Незважаючи на велику відстань і майже 10 годин проведених в дорозі, отримані враження того варті! Скільки рідкісних рослин і тварин ми побачили. Природа просто чудова! Надзвичайно свіже повітря і дивовижна атмосфера, скрізь чується пташиний спів…

Просто неперевершено! Найбільше з рослин на території заповідника мене вразило дерево Тис, яке крім того, що повільно росте і таким чином може жити близько 2 тисяч років, ще й надзвичайно отруйне.

Але ще більше враження справила різноманітність фауни Асканії-Нова: павич, з його чарівним і барвистим хвостом, чорні лебеді, рожеві фламінго і степовий орел, сайгак (зі слів екскурсовода: «Мона Ліза заповідника» зберігся тільки на території асканійського степу), мила єнотовидна собака, зебри, страуси, антилопи, віслюки і поні, бізони, верблюди, благородний олень і багато іншого.

Цікавим фактом є також те, що рослинність заповідника зрошують артезіанськими водами. А ще на території Асканії є озерця, де плавають лебеді, яких можна погодувати, є також історичні пам’ятки виготовлені з каменю багато десятків років тому половцями.

А на виході Ви можете придбати сувеніри для своїх рідних і друзів.

Тож я від усіх дякую адміністрації коледжу за цю можливість! Поїздка була незабутньою!!!

Студентка 21ов групи Бондаренко Каріна

avatar