Здрастуй, коледже! Ненька Україна Нас вітає всіх із святом знань!

Здрастуй, коледже! Ненька Україна Нас вітає всіх із святом знань!

Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених аудиторій і, звичайно, першим дзвоником. Цього року він пролунав вперше для 128 студентів-першокурсників ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ».

         З вітальним словом до студентів, викладачів, співробітників, батьків та гостей свята звернувся директор коледжу Віктор Анатолійович Наранович, який  висловив подяку викладачам за повсякденну кропітку працю, професіоналізм та мудрість, студентам побажав успіхів у навчанні та прагнення стати освітченими і компетентними фахівцями, батькам - благополуччя та міцного здоров`я.

         На урочисту лінійку з нагоди початку нового навчального року завітали: голова районної Ради, випускниця коледжу  1995 року,       К.В. Дудніченко,  голова Оріхівської міської  ради    С.М. Герасименко,   керуюча апаратом Оріхівської  райдержадміністрації С.М. Мандрич, настоятель Свято-Покровського храму отець Анатолій. Гості  привітали студентів та викладачів  з радісним та світлим святом початку нового навчального року, побажали  благополуччя, творчих успіхів, невичерпної наснаги.

         С.М. Герасименко вручив почесну грамоту та грошову винагороду переможцям у номінаціях «Викладач року» викладачу економічних дисциплін Рись Ю.С. та «Студент року» - голові студентської ради Агашковій Д. Викладачі  Вечеря В.О. та  отримали відзнаки Оріхівської райдержадміністрації

         Заступник директора з виховної роботи Коба А. В. оголосила результати рейтингу-конкурсу на кращі академічні групи коледжу. Пеможцями у 2016-17 навчальному році стали студенти 31б гупи  (економічне відділення, куратор Рись Ю.С.) та 31ов групи(відділення механізації, куратор Телегуз Л.В.).

         Символічні ключ до знань та студентський квиток першокурсникам вручили відмінниця навчання, голова студентської ради коледжу, студентка 31кд групи Агашкова Д. та активний учасник  спортивного життя коледжу, студент  31м групи Сідельник А.

         Право дати Перший дзвоник надано активному учаснику художньої самодіяльності, громадського та спортивного життя коледжу, старості 41м групи Лупиносу А. та студентці 11ов групи Димиденко В.

         Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед студентами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, викадачів  радуватиме успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

avatar