Згадали студентську юність

Згадали студентську юність

У багатьох навчальних закладах стало традицією проводити зустрічі своїх випускників. У ВСП  «Оріхіський колледж ТДАТУ» вони  перетворюються у справжнє «свято зі сльозами на очах»… Адже розкидані долею і роботою по всіх усюдах, колишні студенти  не завжди мають змогу бачитися, зустрітися з улюбленими викладачами…

 

         Зустріч у стінах рідного коледжу є  водночас і поверненням у безтурботну юність, і кроком у професійну зрілість, коли можна вже оцінювати досягнення і прикрі невдачі, поділитися  набутим досвідом та, не соромлячись, попросити поради у своїх улюблених викладачів. І кожна та зустріч зі своєю альма-матер - шлях до своєрідної «вершини» твого життєвого шляху.

         3 червня 2016 року до коледжу завіталИ випускники 41-42м груп відділення механізації 1976 року, зустрілися  із заступником директора з навчальної роботи Галчанським М.В., завідувачем відділення механізації Галутвою Ю.В., викладачем Гладких О.М. З великим задоволенням гості відвідали навчальні кабінети та аудиторії, зал дипломного проектування, спортивний зал.

         Більшість  випускників закінчили вищі навчальні заклади та працюють за  обраною  спеціальністю.

         Теплі, щирі обійми старих друзів та посмішки - все свідчило про те, що зустрічі для  випускників коледжу   бажані,  тож попрощалися з надією знову зустрітися у рідних стінах.

avatar