Зустріч керівництва Запорізької області з студентською молоддю

Зустріч керівництва Запорізької області з студентською молоддю

25 січня 2016 року в сесійній залі Запорізької обласної держадміністрації відбулася зустріч лідерів студентського самоврядування, відмінників навчання  вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації  міста Запоріжжя та області з керівним складом Запорізької ОДА, де розглядались питання  щодо реалізації в області державної молодіжної політики, існуючих проблем і шляхів їх розв'язання.

Між посадовцями та студентами відбулася жвава розмова, під час якої  з’ясувалося, яким молодь  бачить майбутнє запорізького краю,  якими проблемами живе.

Звертаючись до студентства, виконуючий обов`язки  голови Запорізької ОДА Костянтин Бриль, висловив сподівання, що активні й небайдужі студенти стануть відомими діячами, які спрямують власні сили на підтримання всіх добрих починань і реформ держави для побудови щасливого, справедливого, заможного суспільства .

Студенти мали нагоду поспілкуватись з головою обласної ради Григорієм Самардаком, заступником  голови ОДА Едуардом Гугніним, директором Департаменту освіти і науки ОДА Тетяною  Озеровою та начальником Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталією Власовою.

За успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті кращих представників студентства було нагороджено подяками Запорізької облдержадміністрації, грамотами Департаменту освіти і науки та Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту. Серед нагороджених-голова студентської ради Оріхівського коледжу ТДАТ, відмінник навчання Лупинос Андрій.

Сподіваємось, що проведення подібних заходів, присвячених актуальним проблемам студентської молоді, допоможе їй  адаптуватися до нових умов життя та сприятиме  успішній професійній та творчій самореалізації.

 

А. Коба, заступник директора  з виховної роботи

ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»

avatar